Bestuur

Het bestuur van TouW bestaat op dit moment uit:

Voorzitter Netty Stoelinga

Bestuurslid Rikki Dijksman

Bestuurslid Rindert Slee

In 1995 ben ik begonnen met mijn studie aan de Open Universiteit. In datzelfde jaar vond ik ook een betrekking in de automatisering. Ik ben begonnen als mainframe programmeur (PL/1, Cobol), maar heb later ook ontwerp gedaan, ik ben een tijdje beheerder geweest en technisch projectleider. De laatste jaren heb ik geprobeerd de overstap naar Java te maken. Een overstap die gedeeltelijk gelukt is aangezien ik aan een paar projecten heb meegewerkt. Helaas was het voor mijn werkgever belangrijk dat ik andere dingen ging doen en zo heb ik de afgelopen 2 jaar toch weer in de mainframe hoek rondgehangen.
Ik ben (ook in 1995) getrouwd en in 2001, 2004 en 2006 zijn wij de trotse ouders geworden van respectievelijk Christiaan, Annika en DaniŽl.